Hale magazynowe Szczecin

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu projektowania oraz budowy hal magazynowych w Szczecinie i okolicach Szczecina.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Produkowane przez naszą firmę hale magazynowe możemy dostosować do Państwa potrzeb.

Zapewniamy szybką reakcję na zapotrzebowanie Klienta.

Nasze hale budowane są z przestrzennych kratownic stalowych, zabezpieczonych antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe. Do budowy wykorzystujemy materiały posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. Wszystkie konstruowane przez nas hale wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi. Dzięki temu zyskują Państwo pewność w postaci bezpieczeństwa..

Konstrukcję oraz rozmiary hal magazynowych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.

Łatwy montaż i demontaż umożliwia wszechstronne i nieograniczone możliwości wykorzystania hal.

Starannie dobrane najwyższej jakości materiały gwarantują niezawodność naszych hal.

Stalowe hale magazynowe to lekkie konstrukcje stalowe o dużej wytrzymałości i trwałym charakterze. Zastosowane rozwiązania pozwalają na budowę hal o dużej powierzchni bez konieczności użycia wewnętrznych podpór konstrukcji i bardziej efektywne wykorzystanie powierzchni. Hale stalowe doskonale sprawdzają się jako przestrzeń magazynowa, produkcyjna ale również jako np. przestrzeń handlowa, biurowa lub wystawiennicza po zastosowaniu dodatkowego ocieplenia ścian hali. Konstrukcja nośna hali stalowej jest niezwykle sztywna i wytrzymała. Zarówno konstrukcja stalowa jak i izolacja oraz poszycie hali spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa w zakresie odporności na śnieg, wiatr i wilgoć oraz posiadają atesty niepalności.

Nasze produkty to wyjątkowe połączenie jakości z estetyką.

Obudowę konstrukcji hal namiotowych i magazynowych wykonujemy w dowolnej kolorystyce, w różnych wariantach:

  • pełne poszycie plandekowe
  • boki z blachy trapezowej, dach z plandeki
  • płyta warstwowa – ściany/dach z rdzeniem ze styropianu o grubości od 75 mm do 150mm,z rdzeniem z pianki

poliuretanowej o grubości od 80mm do 120mm, z rdzeniem z wełny mineralnej o grubości od 100mm do 150mm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dostarczamy jedynie sprawdzone rozwiązania.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI, KTÓRZY O HALACH NAMIOTOWYCH I MAGAZYNOWYCH POSIADAJĄ SZEROKĄ WIEDZĘ I CHĘTNIE SIĘ NIĄ DZIELĄ

Hale namiotowe i magazynowe wykonane przez Nowhal

 

Więcej realizacji hal magazynowych w Szczecinie znajdą Państwo w zakładce Realizacje. Zapraszamy!

 

 

Hale magazynowe Szczecin

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz budowaniu hal magazynowych. To, co wyróżnia nas od konkurencji, to wysoka jakość, pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty hal magazynowych. Produkujemy hale magazynowe dla klientów z całego Szczecina i okolic.

Hale magazynowe Szczecin

Każda osoba, która prowadzi działalność produkcyjną bądź handlową, musi inwestować w proces magazynowania surowców. Doskonałym narzędziem w tym zakresie są właśnie innowacyjne hale magazynowe naszej firmy. Jest to oferta dedykowana przedsiębiorcom stawiającym na rozwiązania funkcjonalne, bezpieczne i estetyczne. Wykorzystanie tego rodzaju hal daje całą masę korzyści w porównaniu z klasycznymi, murowanymi magazynami, których budowa jest nie tylko kosztowna, ale również niezwykle czasochłonna.

Hale magazynowe naszej firmy pozwalają na szybkie zaaranżowanie dostępnej przestrzeni produkcyjnej bądź handlowej. Ogromnym atutem hal magazynowych jest także fakt, iż można umieścić na właściwie dowolnym, utwardzonym gruncie. Czas potrzebny do zbudowania hali magazynowej jest znacznie krótszy niż przy budowaniu klasycznej hali do celów produkcyjno – magazynowych. Wasza firma, która skorzysta z naszego nowoczesnego rozwiązania, może bardzo szybko oraz skutecznie reagować na bieżące potrzeby magazynowe.

Niski koszt budowy, nieograniczona elastyczność

Nasze hale magazynowe cechuje także niezwykle niski koszt budowy. Postawienie hali magazynowej jest o wiele tańsze niż wybudowanie magazynu w technologii klasycznej. Zastosowanie materiałów najwyższej jakości umożliwia zoptymalizowanie kosztów magazynowania. Dodatkowym atutem naszych hal magazynowych jest fakt, iż można rozbudować je w dowolnie przez siebie wybranym czasie. Powiększenie istniejącej przestrzeni magazynowej to o wiele lepsze rozwiązanie od budowy od zera całkiem nowej hali w formie klasycznej.

Następny atut naszych hal magazynowych to pełna elastyczność. Mają one lekką konstrukcję, co powoduje, że w krótkim czasie można je montować i demontować. To powoduje, że ich lokalizacja można je w szybki sposób dostosowywać do aktualnych potrzeb logistycznych w Państwa przedsiębiorstwie. Warto również wiedzieć o tym, że do postawienia na terenie firmy hali magazynowej nie trzeba ubiegać się o uzyskanie specjalnej zgody.

Hale magazynowe – asortyment dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego Klienta

Nasze hale magazynowe produkujemy zawsze w taki sposób, aby były zgodne z indywidualnymi potrzebami konkretnego Klienta. Nasze hale magazynowe wyróżnia wysoka jakość, estetyka oraz ogromna, niespotykana do tej pory funkcjonalność. W produkcji hal magazynowych wykorzystujemy wyłącznie atestowane, certyfikowane elementy, które spełniają wszystkie rygorystyczne europejskie normy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami – jesteśmy w stanie dostarczyć hale magazynowe pod dowolny adres na terenie Szczecina.