Hale magazynowe Zachodniopomorskie

 

Potrzebujesz hali idealnie dopasowanej do Twojej działalności?

Skontaktuj się z Nami i uzyskaj najlepsze rozwiązanie dla siebie.

tel kom. 508 199 159

e-mail: [email protected]

Vitali RuckiVitali Rucki
21:59 26 Dec 22
Firma Nowhal stawiała nam halę magazynową. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami. Polecam firmę Nowhal jako rzetelnego wykonawcę hal magazynowych.
Gabriela NiedzielaGabriela Niedziela
05:26 19 Dec 22
Firma godna polecenia, hala wykonana w terminie i w rozsądnych pieniądzach co w dzisiejszych czasach jest mało spotykane. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Wojtek SzczygielskiWojtek Szczygielski
20:54 26 Nov 22
Hala wykonana prze firmę Nowhal wygląda estetycznie i spełnia swoją rolę. Współpraca podczas budowy układała się wzorowo. Polecam firmę Nowhal.
Edyta KaczmarekEdyta Kaczmarek
14:06 12 Nov 22
Na Nowhal można liczyć zawsze. Ani razu nie było sytuacji, żeby mi odmówili albo żeby ich sala nie spełniła moich oczekiwań. Współpraca z nimi to zawsze zaskoczenie, ale oczywiście tylko te pozytywne.
Radek KotowskiRadek Kotowski
10:55 08 Nov 22
Hala wykonana bez zastrzeżeń zarówno pod kątem jakościowym jak i terminowym. Fachowa obsługa również posprzedażowa. Polecam firmę Nowhal!
js_loader

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu projektowania oraz budowy hal magazynowych w Zachodniopomorskiem.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Produkowane przez naszą firmę hale magazynowe możemy dostosować do Państwa potrzeb.

Zapewniamy szybką reakcję na zapotrzebowanie Klienta.

Nasze hale budowane są z przestrzennych kratownic stalowych, zabezpieczonych antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe. Do budowy wykorzystujemy materiały posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. Wszystkie konstruowane przez nas hale wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi. Dzięki temu zyskują Państwo pewność w postaci bezpieczeństwa..

Hale magazynowe Zachodniopomorskie – rozmiary

Konstrukcję oraz rozmiary hal magazynowych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Łatwy montaż i demontaż umożliwia wszechstronne i nieograniczone możliwości wykorzystania hal.

Starannie dobrane najwyższej jakości materiały gwarantują niezawodność naszych hal.

Stalowe hale magazynowe to lekkie konstrukcje stalowe o dużej wytrzymałości i trwałym charakterze. Zastosowane rozwiązania pozwalają na budowę hal o dużej powierzchni bez konieczności użycia wewnętrznych podpór konstrukcji i bardziej efektywne wykorzystanie powierzchni. Hale stalowe doskonale sprawdzają się jako przestrzeń magazynowa, produkcyjna ale również jako np. przestrzeń handlowa, biurowa lub wystawiennicza po zastosowaniu dodatkowego ocieplenia ścian hali. Konstrukcja nośna hali stalowej jest niezwykle sztywna i wytrzymała. Zarówno konstrukcja stalowa jak i izolacja oraz poszycie hali spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa w zakresie odporności na śnieg, wiatr i wilgoć oraz posiadają atesty niepalności.

Nasze produkty to wyjątkowe połączenie jakości z estetyką.

Obudowę konstrukcji hal namiotowych i magazynowych wykonujemy w dowolnej kolorystyce, w różnych wariantach:

  • pełne poszycie plandekowe
  • boki z blachy trapezowej, dach z plandeki
  • płyta warstwowa – ściany/dach z rdzeniem ze styropianu o grubości od 75 mm do 150mm,z rdzeniem z pianki

poliuretanowej o grubości od 80mm do 120mm, z rdzeniem z wełny mineralnej o grubości od 100mm do 150mm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dostarczamy jedynie sprawdzone rozwiązania.

Tagi : hale magazynowe budowa zachodniopomorskie hale magazynowe cena zachodniopomorskie hale magazynowe cennik zachodniopomorskie hale magazynowe dla rolnictwa zachodniopomorskie hale magazynowe producent zachodniopomorskie hale magazynowe projekty zachodniopomorskie hale magazynowe zachodniopomorskie

JESTEŚMY SPECJALISTAMI, KTÓRZY O HALACH NAMIOTOWYCH I MAGAZYNOWYCH POSIADAJĄ SZEROKĄ WIEDZĘ I CHĘTNIE SIĘ NIĄ DZIELĄ

Hale namiotowe i magazynowe wykonane przez Nowhal

 

Więcej realizacji hal magazynowych w Szczecinie znajdą Państwo w zakładce Realizacje. Zapraszamy!

 

Hale magazynowe zachodniopomorskie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hal magazynowych. Ich wyróżnikiem jest lekka konstrukcja oraz najwyższa jakość wykonania. Do produkcji naszych hal magazynowych wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości spełniające rygorystyczne europejskie normy. W naszej ofercie znajdują się hale magazynowe o różnorodnych wymiarach. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Jesteśmy w stanie dostarczyć hale magazynowe pod dowolny adres na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Hale magazynowe zachodniopomorskie

Każda firma o profilu handlowym bądź produkcyjnym prędzej czy później musi zainwestować odpowiednią liczbę środków w zakup miejsca do magazynowania surowców, gotowych produktów czy urządzeń niezbędnych do prowadzenia działalności. Wykorzystanie produkowanych przez nas hal magazynowych pozwala przedsiębiorcom na obniżenie kosztów magazynowania a także zwiększenie mocy przerobowych.

W porównaniu z klasycznymi, murowanymi magazynami, nasze hale magazynowe są znacznie efektywniejszym rozwiązaniem. Z czego to wynika? Przede wszystkim z niezwykle niskiego kosztu budowy. Wybudowanie od zera murowanego magazynu wiąże się z ogromnymi kosztami. Postawienie hali magazynowej jest o wiele tańszym i skuteczniejszym rozwiązaniem. Lekka hala magazynowa pozwala na znaczne obniżenie kosztów magazynowania. Dodatkowo, hala magazynowa może zostać rozbudowana właściwie w dowolnie wybranym przez przedsiębiorcę czasie. Powiększenie istniejącej przestrzeni jest znacznie lepszym rozwiązaniem od budowy od zera całkowicie nowej, murowanej hali.

Kolejny atut hal magazynowych to fakt, iż można je postawić właściwie na każdym, utwardzonym wcześniej gruncie. Czas potrzebny do zbudowania hali magazynowej jest o wiele krótszy niż czas wymagany do wybudowania od zera klasycznej, murowanej hali. Firma, która zdecyduje się na skorzystanie z tego nowoczesnego rozwiązania może w szybki sposób reagować na bieżące potrzeby magazynowe.

Hale magazynowe produkowane przez naszą firmę to także wielka elastyczność. Charakteryzuje je lekka konstrukcja, co powoduje, że bardzo szybko można je zdemontować i postawić w następnym miejscu. To powoduje, że lokalizacja magazynu może zostać właściwie z dnia na dzień zmienionych w odpowiedzi na potrzeby logistyczne przedsiębiorstwa. Oprócz tego, ogromnym atutem hal magazynowych jest fakt, iż do ich postawienia nie trzeba posiadać żadnej specjalnej zgody. Przedsiębiorca nie musi tracić masy czasu na spełnianie ogromnej liczby formalności.

Asortyment dopasowany do potrzeb każdego Klienta – skontaktuj się z naszymi konsultantami!

Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oraz budowie hal magazynowych dla Klientów z całego województwa zachodniopomorskiego. Nasze hale magazynowe to wyjątkowe połączenie wysokiej jakości, estetyki oraz elastyczności. Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z naszymi konsultantami w celu uzyskania większej ilości informacji odnośnie naszej oferty hal magazynowych. Jesteśmy w stanie dostarczyć je na dowolny adres na terenie województwa zachodniopomorskiego.