Hale namiotowe Lubuskie

 

Potrzebujesz hali idealnie dopasowanej do Twojej działalności?

Skontaktuj się z Nami i uzyskaj najlepsze rozwiązanie dla siebie.

tel kom. 508 199 159

e-mail: [email protected]

Vitali RuckiVitali Rucki
21:59 26 Dec 22
Firma Nowhal stawiała nam halę magazynową. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami. Polecam firmę Nowhal jako rzetelnego wykonawcę hal magazynowych.
Gabriela NiedzielaGabriela Niedziela
05:26 19 Dec 22
Firma godna polecenia, hala wykonana w terminie i w rozsądnych pieniądzach co w dzisiejszych czasach jest mało spotykane. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Wojtek SzczygielskiWojtek Szczygielski
20:54 26 Nov 22
Hala wykonana prze firmę Nowhal wygląda estetycznie i spełnia swoją rolę. Współpraca podczas budowy układała się wzorowo. Polecam firmę Nowhal.
Edyta KaczmarekEdyta Kaczmarek
14:06 12 Nov 22
Na Nowhal można liczyć zawsze. Ani razu nie było sytuacji, żeby mi odmówili albo żeby ich sala nie spełniła moich oczekiwań. Współpraca z nimi to zawsze zaskoczenie, ale oczywiście tylko te pozytywne.
Radek KotowskiRadek Kotowski
10:55 08 Nov 22
Hala wykonana bez zastrzeżeń zarówno pod kątem jakościowym jak i terminowym. Fachowa obsługa również posprzedażowa. Polecam firmę Nowhal!
js_loader

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu projektowania oraz budowy hal namiotowych w województwie Lubuskim.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Produkowane przez naszą firmę hale namiotowe możemy dostosować do Państwa potrzeb.

Zapewniamy szybką reakcję na zapotrzebowanie Klienta.

Nasze hale budowane są z przestrzennych kratownic stalowych, zabezpieczonych antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe. Do budowy wykorzystujemy materiały posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. Wszystkie konstruowane przez nas hale wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi. Dzięki temu zyskują Państwo pewność w postaci bezpieczeństwa..

Hale namiotowe rozmiary.

Konstrukcję oraz rozmiary hal magazynowych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Łatwy montaż i demontaż umożliwia wszechstronne i nieograniczone możliwości wykorzystania hal.

Starannie dobrane najwyższej jakości materiały gwarantują niezawodność naszych hal.

Stalowe hale namiotowe to lekkie konstrukcje stalowe o dużej wytrzymałości i trwałym charakterze. Zastosowane rozwiązania pozwalają na budowę hal o dużej powierzchni bez konieczności użycia wewnętrznych podpór konstrukcji i bardziej efektywne wykorzystanie powierzchni. Hale stalowe doskonale sprawdzają się jako przestrzeń magazynowa, produkcyjna ale również jako np. przestrzeń handlowa, biurowa lub wystawiennicza po zastosowaniu dodatkowego ocieplenia ścian hali. Konstrukcja nośna hali stalowej jest niezwykle sztywna i wytrzymała. Zarówno konstrukcja stalowa jak i izolacja oraz poszycie hali spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa w zakresie odporności na śnieg, wiatr i wilgoć oraz posiadają atesty niepalności.

Nasze produkty to wyjątkowe połączenie jakości z estetyką.

Obudowę konstrukcji hal namiotowych i magazynowych wykonujemy w dowolnej kolorystyce, w różnych wariantach:

  • pełne poszycie plandekowe
  • boki z blachy trapezowej, dach z plandeki
  • płyta warstwowa – ściany/dach z rdzeniem ze styropianu o grubości od 75 mm do 150mm,z rdzeniem z pianki

poliuretanowej o grubości od 80mm do 120mm, z rdzeniem z wełny mineralnej o grubości od 100mm do 150mm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dostarczamy jedynie sprawdzone rozwiązania.

Tagi : hala namiotowa lubuskie hale namiotowe cena lubuskie hale namiotowe cenna lubuskie hale namiotowe cennik lubuskie hale namiotowe lubuskie hale namiotowe magazynowe lubuskie hale namiotowe ocieplane lubuskie hale namiotowe producent lubuskie hale namiotowe produkcja lubuskie hale namiotowe przemysłowe lubuskie hale namiotowe sprzedaż lubuskie hale namiotowe wynajem lubuskie konstrukcje namiotowe lubuskie namioty hale namiotowe lubuskie

JESTEŚMY SPECJALISTAMI, KTÓRZY O HALACH NAMIOTOWYCH I MAGAZYNOWYCH POSIADAJĄ SZEROKĄ WIEDZĘ I CHĘTNIE SIĘ NIĄ DZIELĄ

Hale namiotowe i magazynowe wykonane przez Nowhal

 

Więcej realizacji hal namiotowych i magazynowych w Lubuskiem znajdą Państwo w zakładce Realizacje. Zapraszamy!

 

Hale namiotowe lubuskie

Hale namiotowe lubuskie w dzisiejszych czasach są bardzo dobrym oraz polecanym zamiennikiem dla konstrukcji stałych. Inwestorzy decydują się na nie najczęściej wtedy, kiedy zależy im na szybkim czasie wykonania budowli. Decydują się także na hale namiotowe z tego względu, iż mają one charakter tymczasowy i nie są stawiane na stałe. Gwarantujemy realizację usług na terenie całego województwa Lubuskiego i jego okolic.

Zależy nam na tym, aby nasze hale namiotowe wyróżniały się możliwie najlepszą funkcjonalnością oraz były łatwe w montażu. Nasza oferta jest na bieżąco uzupełniana na podstawie preferencji naszych Klientów, których traktujemy priorytetowo. Hale namiotowe można wykorzystywać w wielu różnych branżach – w branży sportowej, wystawienniczej, rolniczej itd. Znajdują one zastosowanie także na różnego rodzaju wydarzeniach okolicznościowych np. bankietach czy targach.

Korzyści płynące z zainwestowania w hale namiotowe – województwo lubuskie

Inwestycja w hale namiotowe wiąże się z wieloma korzyściami dla inwestora. Mają one wpływ nie tylko na opłacalność inwestycji, ale także na ergonomię w trakcie eksploatacji.

  • Korzyści konstrukcyjne – budowa hal namiotowych w żaden sposób nie wpływa na potencjalne rozbudowa obiektu.

  • Korzyści logistyczne – możliwy jest łatwy montaż oraz demontaż, a także przeniesienie zarówno małych jak i dużych hal namiotowych.

  • Korzyści ekonomiczne – wyprodukowanie i montowanie hal namiotowych całorocznych wiąże się z niskimi kosztami w porównaniu do tradycyjnych budowli, a ich koszt jest ustalany w zależności od preferencji danego klienta. W związku z tym opłacalność inwestycji w hale namiotowe jest bardzo wysoka.

Ponadto, dzięki wykwalifikowanemu zespołowi oraz specyfice hal namiotowych gwarantujemy kompleksowe wykonanie hali namiotowej w 30 dni, co w porównaniu do budynków murowanych bądź modułowych nie jest możliwe w tak krótkim czasie.

Szeroka oferta i kompleksowa pomoc – hale namiotowe lubuskie

Gwarantujemy, że nie zawiodą się Państwo na oferowanych przez nas halach namiotowych. Należy wiedzieć, że termin realizacji inwestycji jest zależny od preferencji klienta, o których zawsze pamiętamy. Maksymalny czas przygotowywania hali do eksploatacji wynosi 30 dni. W trakcie realizacji projektu inwestor dostaje szczegółowy harmonogram prac dotyczących budowy hali namiotowej. Nasz zespół jest doświadczony i na pierwszym miejscu zawsze stawia potrzeby Klienta. Praktykujemy indywidualne podejście do danego projektu – pod względem cennika oraz terminowości.

Warto wspomnieć, iż przed rozpoczęciem prac budowlanych należy posiadać pozwolenie na budowę hali namiotowej. Jeżeli zaś mowa o obiektach tymczasowych, to należy jedynie zgłosić fakt budowy hali we właściwym urzędzie.

Przed przystąpieniem do prac budowlanych, konieczne jest uzyskanie pozwolenia na budowę hali namiotowej. W przypadku obiektów tymczasowych, wystarczy zgłosić budowę hali w odpowiednim urzędzie. Korzystanie z naszych usług jest związane z obsługą klienta na najwyższym poziomie i załatwieniem niezbędnych formalności.