Hale namiotowe Pomorskie

 

Potrzebujesz hali idealnie dopasowanej do Twojej działalności?

Skontaktuj się z Nami i uzyskaj najlepsze rozwiązanie dla siebie.

tel kom. 508 199 159

e-mail: [email protected]

Vitali RuckiVitali Rucki
21:59 26 Dec 22
Firma Nowhal stawiała nam halę magazynową. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami. Polecam firmę Nowhal jako rzetelnego wykonawcę hal magazynowych.
Gabriela NiedzielaGabriela Niedziela
05:26 19 Dec 22
Firma godna polecenia, hala wykonana w terminie i w rozsądnych pieniądzach co w dzisiejszych czasach jest mało spotykane. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Wojtek SzczygielskiWojtek Szczygielski
20:54 26 Nov 22
Hala wykonana prze firmę Nowhal wygląda estetycznie i spełnia swoją rolę. Współpraca podczas budowy układała się wzorowo. Polecam firmę Nowhal.
Edyta KaczmarekEdyta Kaczmarek
14:06 12 Nov 22
Na Nowhal można liczyć zawsze. Ani razu nie było sytuacji, żeby mi odmówili albo żeby ich sala nie spełniła moich oczekiwań. Współpraca z nimi to zawsze zaskoczenie, ale oczywiście tylko te pozytywne.
Radek KotowskiRadek Kotowski
10:55 08 Nov 22
Hala wykonana bez zastrzeżeń zarówno pod kątem jakościowym jak i terminowym. Fachowa obsługa również posprzedażowa. Polecam firmę Nowhal!
js_loader

 

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu projektowania oraz budowy hal namiotowych w województwie Pomorskiem. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Produkowane przez naszą firmę hale namiotowe możemy dostosować do Państwa potrzeb.

Zapewniamy szybką reakcję na zapotrzebowanie Klienta.

Nasze hale budowane są z przestrzennych kratownic stalowych, zabezpieczonych antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe. Do budowy wykorzystujemy materiały posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. Wszystkie konstruowane przez nas hale wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi. Dzięki temu zyskują Państwo pewność w postaci bezpieczeństwa..

Hale namiotowe Pomorskie – rozmiary.

Konstrukcję oraz rozmiary hal namiotowych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Łatwy montaż i demontaż umożliwia wszechstronne i nieograniczone możliwości wykorzystania hal.

Starannie dobrane najwyższej jakości materiały gwarantują niezawodność naszych hal.

Stalowe hale namiotowe to lekkie konstrukcje stalowe o dużej wytrzymałości i trwałym charakterze. Zastosowane rozwiązania pozwalają na budowę hal o dużej powierzchni bez konieczności użycia wewnętrznych podpór konstrukcji i bardziej efektywne wykorzystanie powierzchni. Hale stalowe doskonale sprawdzają się jako przestrzeń magazynowa, produkcyjna ale również jako np. przestrzeń handlowa, biurowa lub wystawiennicza po zastosowaniu dodatkowego ocieplenia ścian hali. Konstrukcja nośna hali stalowej jest niezwykle sztywna i wytrzymała. Zarówno konstrukcja stalowa jak i izolacja oraz poszycie hali spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa w zakresie odporności na śnieg, wiatr i wilgoć oraz posiadają atesty niepalności.

Nasze produkty to wyjątkowe połączenie jakości z estetyką.

Obudowę konstrukcji hal namiotowych i magazynowych wykonujemy w dowolnej kolorystyce, w różnych wariantach:

  • pełne poszycie plandekowe
  • boki z blachy trapezowej, dach z plandeki
  • płyta warstwowa – ściany/dach z rdzeniem ze styropianu o grubości od 75 mm do 150mm,z rdzeniem z pianki

poliuretanowej o grubości od 80mm do 120mm, z rdzeniem z wełny mineralnej o grubości od 100mm do 150mm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dostarczamy jedynie sprawdzone rozwiązania.

Tagi : hala namiotowa pomorskie hale namiotowe cena pomorskie hale namiotowe cenna pomorskie hale namiotowe cennik pomorskie hale namiotowe pomorskie hale namiotowe magazynowe pomorskie hale namiotowe ocieplane pomorskie hale namiotowe producent pomorskie hale namiotowe produkcja pomorskie hale namiotowe przemysłowe pomorskie hale namiotowe sprzedaż pomorskie hale namiotowe wynajem pomorskie konstrukcje namiotowe pomorskie namioty hale namiotowe pomorskie

JESTEŚMY SPECJALISTAMI, KTÓRZY O HALACH NAMIOTOWYCH I MAGAZYNOWYCH POSIADAJĄ SZEROKĄ WIEDZĘ I CHĘTNIE SIĘ NIĄ DZIELĄ

Hale namiotowe i magazynowe wykonane przez Nowhal

 

Więcej realizacji hal namiotowych i magazynowych w Pomorskiem znajdą Państwo w zakładce Realizacje. Zapraszamy!

 

Hale namiotowe pomorskie

 

Nasza firma doskonale rozumie potrzebę poszukiwania przez przedsiębiorców skutecznych rozwiązań logistycznych, magazynowych oraz przeładunkowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie hal namiotowych dla Klientów z całego województwa pomorskiego i okolic. W trakcie budowy wykorzystujemy wyłącznie elementy najwyższej jakości spełniające wszystkie niezbędne europejskie normy. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty hal namiotowych.

 

Hale namiotowe pomorskie

Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo opiera swoją działalność na magazynowaniu produktów, na pewno generuje szereg rozmaitych potrzeb logistycznych. Nasza firma wyróżnia się ogromnym doświadczeniem w projektowaniu oraz budowie hal namiotowych o różnych gabarytach dedykowanych rozmaitym gałęzią biznesu. Zaprojektowane i zbudowane przez nas budynki mogą pełnić wiele funkcji – z powodzeniem wykorzystują je firmy przemysłowe, firmy wystawiennicze, z branży sportowej czy nawet spożywczej. W każdym przypadku gwarantujemy sprawne i szybkie rozwiązanie kwestii składowania.

Hale namiotowe to absolutnie rewelacyjna alternatywa dla klasycznych obiektów betonowych o profilu magazynowym. Z naszą firmą współpracują zarówno ci przedsiębiorcy, którym zależy na jak najkrótszym czasie realizacji inwestycji jak i ci, którzy cenią sobie najwyższą jakość. Preferencje naszych Klientów nieustannie się zmieniają, dlatego też liczba możliwości na wykorzystanie naszych hal namiotowych także stale się poszerza. Z racji funkcjonalności oraz łatwości montażu, hala namiotowa może być wykorzystywana w trakcie różnych wydarzeń okolicznościowych, np. pikników, wesel, bankietów, eventów korporacyjnych itd. Jest to także świetna alternatywa dla klasycznych hal – można ją zaadaptować na myjnie, magazyny, zadaszenia boisk. To tylko kilka przykładów pokazujących, na jak wiele sposobów można wykorzystywać budowane przez nas hale namiotowe.

 

Dlaczego warto zainwestować w hale namiotowe?

Inwestycja w hale namiotowe to jedna z najlepszych decyzji, jakie podejmują przedsiębiorstwa chcące zwiększyć wydajność logistyczną, magazynową oraz zmniejszyć koszty produkcji. Korzyści ekonomiczne wynikające z zakupu hal namiotowych są wręcz ogromne. Produkcja, montaż i utrzymanie hal namiotowych są znacznie tańsze od budowy i utrzymania klasycznego budynku betonowego o profilu magazynowym. Koszt dostosowujemy zawsze do możliwości finansowych konkretnego Klienta, dlatego efektywność wykorzystanego rozwiązania jest odpowiednia.

Hale namiotowe to także bardzo krótki czas realizacji inwestycji. Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze rozwiązania w niezwykle krótkim czasie. W przypadku budynków murowanych bądź modułowych, z reguły jest to czas niewystarczający na przeprowadzenie wszystkich niezbędnych formalności. Przedsiębiorcy, którzy inwestują w hale namiotowe, odnoszą także szereg korzyści logistycznych. Pełna mobilność nie tylko małych ale też dużych hal namiotowych pozwala na ich szybki montaż i demontaż.