Hale namiotowe Zachodniopomorskie

 

Potrzebujesz hali idealnie dopasowanej do Twojej działalności?

Skontaktuj się z Nami i uzyskaj najlepsze rozwiązanie dla siebie.

tel kom. 508 199 159

e-mail: [email protected]

Vitali RuckiVitali Rucki
21:59 26 Dec 22
Firma Nowhal stawiała nam halę magazynową. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami. Polecam firmę Nowhal jako rzetelnego wykonawcę hal magazynowych.
Gabriela NiedzielaGabriela Niedziela
05:26 19 Dec 22
Firma godna polecenia, hala wykonana w terminie i w rozsądnych pieniądzach co w dzisiejszych czasach jest mało spotykane. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Wojtek SzczygielskiWojtek Szczygielski
20:54 26 Nov 22
Hala wykonana prze firmę Nowhal wygląda estetycznie i spełnia swoją rolę. Współpraca podczas budowy układała się wzorowo. Polecam firmę Nowhal.
Edyta KaczmarekEdyta Kaczmarek
14:06 12 Nov 22
Na Nowhal można liczyć zawsze. Ani razu nie było sytuacji, żeby mi odmówili albo żeby ich sala nie spełniła moich oczekiwań. Współpraca z nimi to zawsze zaskoczenie, ale oczywiście tylko te pozytywne.
Radek KotowskiRadek Kotowski
10:55 08 Nov 22
Hala wykonana bez zastrzeżeń zarówno pod kątem jakościowym jak i terminowym. Fachowa obsługa również posprzedażowa. Polecam firmę Nowhal!
js_loader

 

 

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu projektowania oraz budowy hal namiotowych w województwie Zachodniopomorskim

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Produkowane przez naszą firmę hale namiotowe możemy dostosować do Państwa potrzeb.

Zapewniamy szybką reakcję na zapotrzebowanie Klienta.

Nasze hale budowane są z przestrzennych kratownic stalowych, zabezpieczonych antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe. Do budowy wykorzystujemy materiały posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. Wszystkie konstruowane przez nas hale wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi. Dzięki temu zyskują Państwo pewność w postaci bezpieczeństwa..

Hale namiotowe rozmiary.

Konstrukcję oraz rozmiary hal namiotowych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Łatwy montaż i demontaż umożliwia wszechstronne i nieograniczone możliwości wykorzystania hal.

Starannie dobrane najwyższej jakości materiały gwarantują niezawodność naszych hal.

Stalowe hale namiotowe to lekkie konstrukcje stalowe o dużej wytrzymałości i trwałym charakterze. Zastosowane rozwiązania pozwalają na budowę hal o dużej powierzchni bez konieczności użycia wewnętrznych podpór konstrukcji i bardziej efektywne wykorzystanie powierzchni. Hale stalowe doskonale sprawdzają się jako przestrzeń magazynowa, produkcyjna ale również jako np. przestrzeń handlowa, biurowa lub wystawiennicza po zastosowaniu dodatkowego ocieplenia ścian hali. Konstrukcja nośna hali stalowej jest niezwykle sztywna i wytrzymała. Zarówno konstrukcja stalowa jak i izolacja oraz poszycie hali spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa w zakresie odporności na śnieg, wiatr i wilgoć oraz posiadają atesty niepalności.

Nasze produkty to wyjątkowe połączenie jakości z estetyką.

Obudowę konstrukcji hal namiotowych i magazynowych wykonujemy w dowolnej kolorystyce, w różnych wariantach:

  • pełne poszycie plandekowe
  • boki z blachy trapezowej, dach z plandeki
  • płyta warstwowa – ściany/dach z rdzeniem ze styropianu o grubości od 75 mm do 150mm,z rdzeniem z pianki

poliuretanowej o grubości od 80mm do 120mm, z rdzeniem z wełny mineralnej o grubości od 100mm do 150mm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dostarczamy jedynie sprawdzone rozwiązania.

Tagi : hala namiotowa zachodniopomorskie hale namiotowe cena zachodniopomorskie hale namiotowe cenna zachodniopomorskie hale namiotowe cennik zachodniopomorskie hale namiotowe zachodniopomorskie hale namiotowe magazynowe zachodniopomorskie hale namiotowe ocieplane zachodniopomorskie hale namiotowe producent zachodniopomorskie hale namiotowe produkcja zachodniopomorskie hale namiotowe przemysłowe zachodniopomorskie hale namiotowe sprzedaż zachodniopomorskie hale namiotowe wynajem zachodniopomorskie konstrukcje namiotowe zachodniopomorskie namioty hale namiotowe zachodniopomorskie

JESTEŚMY SPECJALISTAMI, KTÓRZY O HALACH NAMIOTOWYCH I MAGAZYNOWYCH POSIADAJĄ SZEROKĄ WIEDZĘ I CHĘTNIE SIĘ NIĄ DZIELĄ

Hale namiotowe i magazynowe wykonane przez Nowhal

Więcej realizacji hal namiotowych i magazynowych w Zachodniopomorskiem znajdą Państwo w zakładce Realizacje. Zapraszamy!

 

Hale namiotowe zachodniopomorskie

W naszej firmie doskonale rozumiemy potrzebę poszukiwania skutecznych, tanich i bezpiecznych rozwiązań magazynowych i logistycznych. Jesteśmy jednym z liderów w branży produkcji hal namiotowych. To, co wyróżnia nas od konkurencyjnych podmiotów, to wysoka jakość asortymentu oraz profesjonalne podejście do każdego Klienta. Jesteśmy w stanie dostarczyć hale namiotowe pod dowolny adres na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Hale namiotowe zachodniopomorskie

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą hal namiotowych wszystkich Klientów z województwa zachodniopomorskiego i okolic. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu hal namiotowych o różnych konstrukcjach i rozmiarach przeznaczonych dla firm z wielu sektorów i gałęzi biznesu. Wyprodukowane przez nas hale namiotowe mogą być wykorzystywane z powodzeniem zarówno przez firmę o profilu produkcyjnym, spożywczym jak i wystawienniczym czy sportowym. W każdym przypadku gwarantujemy Klientom pełne wsparcie oraz doradztwo. Na placu budowy zawsze obecni są nasi wykwalifikowani eksperci, którzy dbają, aby wszystkie zaplanowane prace przebiegały zgodnie z założonym wcześniej harmonogramem.

Które firmy mogą wykorzystywać hale namiotowe?

Hale namiotowe produkowane przez naszą firmę mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z różnych gałęzi biznesu. W przeszłości nasze hale namiotowe kupowali hurtownicy, producenci, firmy logistyczne i spedycyjne, rolnicy, firmy o profilu wystawienniczym, firmy z branży sportowej czy spożywczej. W halach namiotowych można przechowywać praktycznie wszystko poczynając od surowców, materiałów, kończąc na urządzeniach i maszynach. Nasze hale magazynowe są w stanie zapewnić stuprocentową ochronę od nieustannie zmieniających się warunków atmosferycznych. Ułatwiają też przepływ towarów oraz wpływają na zmniejszenie kosztów magazynowania.

Ile kosztuje hala namiotowa?

Dzięki temu, iż nasze przedsiębiorstwo posiada pełną kontrolę nad całym łańcuchem dostaw, produkcji oraz realizacją inwestycji, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość produkowanych przez nas hal namiotowych oraz niezmienność ceny ustalonej podczas podpisywania umowy. Zatrudniani przez nas fachowcy cały czas czuwają nad tym, aby wszystkie prace zostały zrealizowane w odpowiednim terminie. Kontrolujemy cały przebieg budowy, aby zagwarantować Państwu, że wszystko zostało wybudowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami budowlanymi.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami!

Produkowane przez nas hale namiotowe to wyjątkowe połączenie wysokiej estetyki z bardzo wysoką jakością. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze hale namiotowe spełniały wszystkie Państwa oczekiwania. Jesteśmy w stanie dostarczyć hale namiotowe pod dowolny adres na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z naszymi konsultantami w celu uzyskania większej ilości dokładnych informacji na temat naszej oferty hal namiotowych.