Nowhal – magazynowe hale stalowe

Hale stalowe, namiotowe i magazynowe Nowhal

Hale produkowane przez naszą firmę możemy dostosować do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz hale namiotowe, hale stalowe, hale magazynowe. Nasze systemy mają zastosowanie jako: magazyny o charakterze stałym lub tymczasowym, hale wystawiennicze, ogrody zimowe, ujeżdżalnie, hale sportowe. Najlepsze stalowe hale magazynowe w Polsce.

Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, hal stalowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Udoskonalamy nasze produkty poprzez wprowadzanie nowych technologii i nowinek technicznych, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Podejmiemy się również nietypowych zleceń budowy hal magazynowych, nawet w trudno dostępnych miejscach. Uwzględniając indywidualne potrzeby Klienta, poczynając od projektu, poprzez prefabrykację w naszym zakładzie, po wykonanie, realizujemy całościowo koncepcję Zleceniodawcy na dowolnie wskazanym terenie. Wszystkie nasze konstrukcje wykonane są z materiałów najwyższej jakości, z uwzględnieniem nowoczesnych standardów budowlanych. Realizujemy projekty w krótkim okresie, na co pozwala odpowiednie zaplecze logistyczne i sprzętowe, a przede wszystkim wykwalifikowany zespół pracowników.

Nasza propozycja to nowoczesne technologie zadaszeń o szerokim zastosowaniu zgodne z wymaganiami naszych Klientów. Oferujemy również wynajem i leasing hal.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na nasze hale namiotowe udzielamy trzyletniej gwarancji!

Działalność prowadzimy w całym kraju, m.in. na terenie województwa wielkopolskiego (Poznań, Gniezno, Piła, Konin i inne), dolnośląskiego (Wrocław, Legnica, Wałbrzych), lubuskiego (Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Krosno Odrzańskie i okolice), pomorskiego (m.in. Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskiego (Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Toruń), mazowieckiego (Warszawa, Płock, Radom), oczywiście zachodniopomorskiego (Szczecin, Koszalin, Myślibórz, Pyrzyce) i innych.