Hale namiotowe Dolnośląskie

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu projektowania oraz budowy hal namiotowych w województwie Dolnośląskim. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Produkowane przez naszą firmę hale namiotowe możemy dostosować do Państwa potrzeb.

Zapewniamy szybką reakcję na zapotrzebowanie Klienta.

Nasze hale budowane są z przestrzennych kratownic stalowych, zabezpieczonych antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe. Do budowy wykorzystujemy materiały posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. Wszystkie konstruowane przez nas hale wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi. Dzięki temu zyskują Państwo pewność w postaci bezpieczeństwa..

Hale namiotowe Dolnośląskie – rozmiary.

Konstrukcję oraz rozmiary hal namiotowych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Łatwy montaż i demontaż umożliwia wszechstronne i nieograniczone możliwości wykorzystania hal.

Starannie dobrane najwyższej jakości materiały gwarantują niezawodność naszych hal.

Stalowe hale namiotowe to lekkie konstrukcje stalowe o dużej wytrzymałości i trwałym charakterze. Zastosowane rozwiązania pozwalają na budowę hal o dużej powierzchni bez konieczności użycia wewnętrznych podpór konstrukcji i bardziej efektywne wykorzystanie powierzchni. Hale stalowe doskonale sprawdzają się jako przestrzeń magazynowa, produkcyjna ale również jako np. przestrzeń handlowa, biurowa lub wystawiennicza po zastosowaniu dodatkowego ocieplenia ścian hali. Konstrukcja nośna hali stalowej jest niezwykle sztywna i wytrzymała. Zarówno konstrukcja stalowa jak i izolacja oraz poszycie hali spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa w zakresie odporności na śnieg, wiatr i wilgoć oraz posiadają atesty niepalności.

Nasze produkty to wyjątkowe połączenie jakości z estetyką.

Obudowę konstrukcji hal namiotowych i magazynowych wykonujemy w dowolnej kolorystyce, w różnych wariantach:

  • pełne poszycie plandekowe
  • boki z blachy trapezowej, dach z plandeki
  • płyta warstwowa – ściany/dach z rdzeniem ze styropianu o grubości od 75 mm do 150mm,z rdzeniem z pianki

poliuretanowej o grubości od 80mm do 120mm, z rdzeniem z wełny mineralnej o grubości od 100mm do 150mm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dostarczamy jedynie sprawdzone rozwiązania.

Tagi : hala namiotowa dolnośląskie hale namiotowe cena dolnośląskie hale namiotowe cenna dolnośląskie hale namiotowe cennik dolnośląskie hale namiotowe dolnośląskie hale namiotowe magazynowe dolnośląskie hale namiotowe ocieplane dolnośląskie hale namiotowe producent dolnośląskie hale namiotowe produkcja dolnośląskie hale namiotowe przemysłowe dolnośląskie hale namiotowe sprzedaż dolnośląskie hale namiotowe wynajem dolnośląskie konstrukcje namiotowe dolnośląskie namioty hale namiotowe dolnośląskie

JESTEŚMY SPECJALISTAMI, KTÓRZY O HALACH NAMIOTOWYCH I MAGAZYNOWYCH POSIADAJĄ SZEROKĄ WIEDZĘ I CHĘTNIE SIĘ NIĄ DZIELĄ

Hale namiotowe i magazynowe wykonane przez Nowhal

 

Więcej realizacji hal namiotowych i magazynowych w Dolnośląskiem znajdą Państwo w zakładce Realizacje. Zapraszamy!

 

 

Hale namiotowe dolnośląskie

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie projektowania oraz budowy hal namiotowych dla Klientów na terenie województwa dolnośląskiego. Wyróżnia nas fachowość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Produkowane przez nas hale namiotowe możemy dostosowywać do potrzeb konkretnego partnera. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą hal namiotowych. Możemy dostarczyć je pod dowolny adres na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Hale namiotowe dolnośląskie

Produkowane przez nas hale namiotowe budujemy z przestrzennych kratownic stalowych, które zabezpieczamy antykorozyjnie oraz cynkujemy ogniowo. Podczas budowy korzystamy wyłącznie z materiałów spełniających restrykcyjne normy i unijne wymagania. Każda wyprodukowana przez nas hala namiotowa jest budowana zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi. Dzięki temu mają Państwo pewność stuprocentowego bezpieczeństwa.

Hale namiotowe posiadają cały szereg atutów. Mowa tutaj w szczególności o niezwykle krótkim czasie budowy. Specyfika oferowanych przez nas produktów sprawia, że halę namiotową jesteśmy w stanie postawić w ciągu nawet 30 dni. Jest to znacznie krótszy czas niż w przypadku klasycznych murowanych obiektów do celów magazynowych. Jeśli wybiorą Państwo nasze hale namiotowe, odniosą Państwo także szereg korzyści ekonomicznych. Produkcja oraz montaż hal namiotowych wiąże się ze znacznie mniejszymi kosztami w porównaniu z budynkami tradycyjnymi. Koszt hal namiotowych jest zawsze dopasowywany do możliwości finansowych danego Klienta, dlatego efektywność ich wykorzystania jest wręcz nieograniczona.

Ogromną zaletą naszych hal namiotowych jest także fakt, iż bardzo łatwo można je rozbudowywać w dowolnie wybranym czasie. Oprócz tego, charakterystyka konstrukcji daje dostęp do całego wachlarzu dostępnych rozwiązań. Mowa tutaj na przykład o halach namiotowych jednospadowych bądź halach namiotowych dwuspadowych. Decyzja odnośnie wyboru hali namiotowej należy oczywiście wyłącznie do Klienta.

Hale namiotowe dopasowane do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta

Konstrukcja oraz dokładne rozmiary hali namiotowej zawsze są dopasowywane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Produkowane przez nas hale namiotowe wyróżnia łatwy demontaż oraz montaż. Cechuje je także nieograniczona liczba możliwości w zakresie wykorzystania. Produkujemy je z lekkich konstrukcji stalowych, dzięki czemu są jednocześnie lekkie, trwałe i bardzo wytrzymałe. Stosowane przez nas rozwiązania pozwalają na wybudowanie hal namiotowych o dużych powierzchniach bez konieczności stawiania wewnętrznych podpór konstrukcji.

Hale namiotowe ze stali są rewelacyjne jako przestrzeń produkcyjna, biurowa i magazynowa. Wielu przedsiębiorców wykorzystuje nasze hale namiotowe także jako przestrzeń wystawienniczą. Konstrukcja nośna hali stalowej jest bardzo sztywna i wytrzymała. Nasze hale namiotowe spełniają wszystkie polskie i europejskie wytyczne dotyczące bezpieczeństwa, dlatego jesteśmy pewni co do ich najwyższej jakości.