Hale namiotowe Łódzkie

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu projektowania oraz budowy hal namiotowych w województwie Łódzkim.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Produkowane przez naszą firmę hale namiotowe możemy dostosować do Państwa potrzeb.

Zapewniamy szybką reakcję na zapotrzebowanie Klienta.

Nasze hale budowane są z przestrzennych kratownic stalowych, zabezpieczonych antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe. Do budowy wykorzystujemy materiały posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. Wszystkie konstruowane przez nas hale wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi. Dzięki temu zyskują Państwo pewność w postaci bezpieczeństwa..

Hale namiotowe Łódzkie  – rozmiary.

Konstrukcję oraz rozmiary hal magazynowych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Łatwy montaż i demontaż umożliwia wszechstronne i nieograniczone możliwości wykorzystania hal.

Starannie dobrane najwyższej jakości materiały gwarantują niezawodność naszych hal.

Stalowe hale namiotowe to lekkie konstrukcje stalowe o dużej wytrzymałości i trwałym charakterze. Zastosowane rozwiązania pozwalają na budowę hal o dużej powierzchni bez konieczności użycia wewnętrznych podpór konstrukcji i bardziej efektywne wykorzystanie powierzchni. Hale stalowe doskonale sprawdzają się jako przestrzeń magazynowa, produkcyjna ale również jako np. przestrzeń handlowa, biurowa lub wystawiennicza po zastosowaniu dodatkowego ocieplenia ścian hali. Konstrukcja nośna hali stalowej jest niezwykle sztywna i wytrzymała. Zarówno konstrukcja stalowa jak i izolacja oraz poszycie hali spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa w zakresie odporności na śnieg, wiatr i wilgoć oraz posiadają atesty niepalności.

Nasze produkty to wyjątkowe połączenie jakości z estetyką.

Obudowę konstrukcji hal namiotowych i magazynowych wykonujemy w dowolnej kolorystyce, w różnych wariantach:

  • pełne poszycie plandekowe
  • boki z blachy trapezowej, dach z plandeki
  • płyta warstwowa – ściany/dach z rdzeniem ze styropianu o grubości od 75 mm do 150mm,z rdzeniem z pianki

poliuretanowej o grubości od 80mm do 120mm, z rdzeniem z wełny mineralnej o grubości od 100mm do 150mm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dostarczamy jedynie sprawdzone rozwiązania.

Tagi : hala namiotowa łódzkie hale namiotowe cena łódzkie hale namiotowe cenna łódzkie hale namiotowe cennik łódzkie hale namiotowe łódzkie hale namiotowe magazynowe łódzkie hale namiotowe ocieplane łódzkie hale namiotowe producent łódzkie hale namiotowe produkcja łódzkie hale namiotowe przemysłowe łódzkie hale namiotowe sprzedaż łódzkie hale namiotowe wynajem łódzkie konstrukcje namiotowe łódzkie namioty hale namiotowe łódzkie

JESTEŚMY SPECJALISTAMI, KTÓRZY O HALACH NAMIOTOWYCH I MAGAZYNOWYCH POSIADAJĄ SZEROKĄ WIEDZĘ I CHĘTNIE SIĘ NIĄ DZIELĄ

Hale namiotowe i magazynowe wykonane przez Nowhal

 

Więcej realizacji hal namiotowych i magazynowych w Łódzkiem znajdą Państwo w zakładce Realizacje. Zapraszamy!

 

Hale namiotowe łódzkie

Hale namiotowe to rewelacyjna alternatywa dla konstrukcji oraz obiektów stałych dla tych przedsiębiorców, którzy cenią sobie niski koszt budowy oraz krótki czas realizacji inwestycji. Nasza firma z powodzeniem od wielu lat zajmuje się projektowaniem oraz budową hal namiotowych dla Klientów z województwa łódzkiego i okolic. Kwestią dla nas najistotniejszą jest indywidualne podejście do każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty hal namiotowych.

Hale namiotowe łódzkie

W ofercie naszej firmy znajdują się wyłącznie profesjonalnie wykonane hale namiotowe stalowe. Każdemu Klientowi jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe doradztwo techniczne. Wszyscy zatrudniani przez nas pracownicy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby produkowane przez nas hale namiotowe były najwyższej jakości. Praca w oparciu o aktualne normy budowlane oraz ze wszystkimi niezbędnymi atestami oraz certyfikatami to dla nas rzecz niezwykle ważna.

Oferowane przez naszą firmę hale namiotowe są nie tylko wysokiej jakości, ale również bardzo tanie. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały spełniające rygorystyczne europejskie normy. Nasza firma jest w stanie dostarczyć hale namiotowe pod dowolny adres na terenie całego województwa łódzkiego. Produkowane przez nas hale namiotowe mogą być stosowane w bardzo wielu branżach – zarówno w produkcji, rolnictwie, hodowli, motoryzacji jak i w branży spożywczej, sportowej a nawet wystawowej.

Na życzenie Klienta możemy wyposażyć halę namiotową w okna, podłogę, bramy garażowe czy nawet w klimatyzację. Wystarczy, że poinformują nas Państwo o swoich preferencjach i potrzebach na początkowym etapie projektowania hali namiotowej. Podejmując współpracę z naszą firmą mają Państwo stuprocentową gwarancję, że hala namiotowa spełni wszystkie Wasze oczekiwania, a jednocześnie cała inwestycja zostanie zrealizowana zgodnie z założonym wcześniej harmonogramem. Nasze hale namiotowe to inwestycja na długie lata, która z pewnością się opłaci!

Dlaczego warto zainwestować w hale namiotowe?

Hale namiotowe posiadają szereg atutów. Mowa tutaj przede wszystkim o ogromnych korzyściach ekonomicznych. Produkcja oraz montaż całorocznych hal namiotowych wiąże się ze znacznie mniejszymi nakładami finansowymi w porównaniu z tradycyjnymi budynkami wykorzystywanymi do celów magazynowych. Koszt budowy hal namiotowych zawsze jest dokładnie konsultowany z Klientem.

Z racji swojej specyfiki, hale namiotowe można wybudować także znacznie szybciej od klasycznych budynków służących do magazynowania. Dzięki temu przedsiębiorcy, którzy potrzebują powierzchni magazynowych „na już”, zgłaszają się właśnie do naszej firmy. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, które powoduje, że cieszymy się tak dużym uznaniem wśród tysięcy usatysfakcjonowanych Klientów. Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z naszymi konsultantami w celu uzyskania większej ilości informacji na temat naszej oferty hal namiotowych.