Hale namiotowe Podkarpackie

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu projektowania oraz budowy hal namiotowych w województwie Podkarpackim.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Produkowane przez naszą firmę hale namiotowe możemy dostosować do Państwa potrzeb.

Zapewniamy szybką reakcję na zapotrzebowanie Klienta.

Nasze hale budowane są z przestrzennych kratownic stalowych, zabezpieczonych antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe. Do budowy wykorzystujemy materiały posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. Wszystkie konstruowane przez nas hale wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi. Dzięki temu zyskują Państwo pewność w postaci bezpieczeństwa..

Hale namiotowe Podkarpackie  – rozmiary.

Konstrukcję oraz rozmiary hal magazynowych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Łatwy montaż i demontaż umożliwia wszechstronne i nieograniczone możliwości wykorzystania hal.

Starannie dobrane najwyższej jakości materiały gwarantują niezawodność naszych hal.

Stalowe hale namiotowe to lekkie konstrukcje stalowe o dużej wytrzymałości i trwałym charakterze. Zastosowane rozwiązania pozwalają na budowę hal o dużej powierzchni bez konieczności użycia wewnętrznych podpór konstrukcji i bardziej efektywne wykorzystanie powierzchni. Hale stalowe doskonale sprawdzają się jako przestrzeń magazynowa, produkcyjna ale również jako np. przestrzeń handlowa, biurowa lub wystawiennicza po zastosowaniu dodatkowego ocieplenia ścian hali. Konstrukcja nośna hali stalowej jest niezwykle sztywna i wytrzymała. Zarówno konstrukcja stalowa jak i izolacja oraz poszycie hali spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa w zakresie odporności na śnieg, wiatr i wilgoć oraz posiadają atesty niepalności.

Nasze produkty to wyjątkowe połączenie jakości z estetyką.

Obudowę konstrukcji hal namiotowych i magazynowych wykonujemy w dowolnej kolorystyce, w różnych wariantach:

  • pełne poszycie plandekowe
  • boki z blachy trapezowej, dach z plandeki
  • płyta warstwowa – ściany/dach z rdzeniem ze styropianu o grubości od 75 mm do 150mm,z rdzeniem z pianki

poliuretanowej o grubości od 80mm do 120mm, z rdzeniem z wełny mineralnej o grubości od 100mm do 150mm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dostarczamy jedynie sprawdzone rozwiązania.

Tagi : hala namiotowa podkarpackie hale namiotowe cena podkarpackie hale namiotowe cenna podkarpackie hale namiotowe cennik podkarpackie hale namiotowe podkarpackie hale namiotowe magazynowe podkarpackie hale namiotowe ocieplane podkarpackie hale namiotowe producent podkarpackie hale namiotowe produkcja podkarpackie hale namiotowe przemysłowe podkarpackie hale namiotowe sprzedaż podkarpackie hale namiotowe wynajem podkarpackie konstrukcje namiotowe podkarpackie namioty hale namiotowe podkarpackie

JESTEŚMY SPECJALISTAMI, KTÓRZY O HALACH NAMIOTOWYCH I MAGAZYNOWYCH POSIADAJĄ SZEROKĄ WIEDZĘ I CHĘTNIE SIĘ NIĄ DZIELĄ

Hale namiotowe i magazynowe wykonane przez Nowhal

 

Więcej realizacji hal namiotowych i magazynowych w Podkarpackiem znajdą Państwo w zakładce Realizacje. Zapraszamy!

 

Hale namiotowe podkarpackie

Oferujemy najnowocześniejsze a zarazem najtańsze na rynku rozwiązania z zakresu projektowania oraz budowy hal namiotowych. Stosujemy materiały najwyższej jakości spełniające wszystkie niezbędne normy. Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz trwałości. Jesteśmy w stanie dostarczyć hale namiotowe pod dowolny adres na terenie całego województwa podkarpackiego. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty hal namiotowych.

Hale namiotowe podkarpackie

Hale namiotowe produkowane przez naszą firmę wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz jednoczesna elastyczność i bezpieczeństwo. Hale namiotowe mogą być wykorzystywane w przemyśle jako miejsca do magazynowania niezbędnych towarów, surowców i gotowych produktów. Nasze hale tworzymy z materiałów ognioodpornych, dlatego ryzyko zajścia pożaru jest ograniczone do absolutnego minimum. W sytuacji, gdy dojdzie do pojawienia się nagłych uszkodzeń chemicznych bądź mechanicznych, nasi fachowcy szybko są w stanie przybyć do Państwa i dokonać wymiany wszystkich uszkodzonych elementów. Hale namiotowe praktycznie w każdej branży z powodzeniem mogą zastępować budynki wykonane ze stali. Można z powodzeniem wykorzystywać je jako garaże dla transportu czy miejsce do przechowywania produktów spożywczych i rolnych.

Kto powinien zainwestować w hale namiotowe?

Hale namiotowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez różnorodne gałęzie biznesu. Producenci potrzebują hal namiotowych, aby przechowywać i magazynować wszystkie wyprodukowane przez siebie towary. Hurtownicy sięgają po hale namiotowe, aby zgromadzić jak najwięcej asortymentu do sprzedaży. Również firmy spedycyjne i logistyczne sięgają po hale namiotowe, aby móc w sposób efektywny przechowywać nieustannie zmieniające się przesyłki do wysyłki.

W halach namiotowych możemy przechowywać praktycznie wszystkie rodzaje materiałów, surowców, a także maszyny i urządzenia niezbędne do prowadzenia w sposób skuteczny działalności gospodarczej. Nasze hale namiotowe to wyjątkowe połączenie ochrony od warunków atmosferycznych z bezpieczeństwem, najwyższą jakością i elastycznością. Sięgając po nasze hale namiotowe mogą Państwo zwiększyć efektywność produkcji oraz zmniejszyć koszty magazynowania.

Zalety hal namiotowych

Wybór hal namiotowych to cała masa korzyści dla inwestorów. Czas budowy to jeden z najważniejszych elementów dla przedsiębiorców, którzy „na już” potrzebują zwiększyć moce przerobowe w firmie. Wyróżnikiem hal namiotowych jest fakt, iż ich czas budowy jest naprawdę niezwykle krótki. Jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wybudować halę namiotową w około 30 dni. Budowa hali namiotowej to także cała masa korzyści ekonomicznych. Koszt budowy hali namiotowej jest o wiele niższy od kosztu budowy klasycznego budynku betonowego do celów magazynowych i logistycznych.

Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z naszymi konsultantami w celu uzyskania większej ilości informacji na temat naszej oferty hal namiotowych. Jesteśmy w stanie dostarczyć hale namiotowe pod dowolny adres na terenie województwa podkarpackiego.